Witryny i sklepy www

 

 

Bądź o jedno kliknięcie dalej 

 

Technologia mknie do przodu, Internet stał się powszechny i przenosi się do niego coraz więcej aspektów życia codziennego. Poszukujemy tam informacji, dokonujemy zakupów i rezerwacji, komunikujemy się i wymieniamy opiniami. Zatem posiadanie strony WWW jest w dzisiejszych czasach nie tylko standardem, ale wręcz koniecznością.

Najważniejsze są wrażenia jakich doświadcza użytkownik przez pierwsze 2 sekundy. Dlatego musimy dołożyć wszelkich starań aby podczas przeglądania naszej strony odczucia te były maksymalnie pozytywne. A można to osiągnąć poprzez właściwą kreację. Profesjonalna strona internetowa powinna być aktualna, funkcjonalna, przejrzysta i łatwa w obsłudze oraz dostarczać odwiedzającemu pełnej i rzetelnej informacji na temat firmy i jej działalności. Ważna jest również odpowiednia domena, jej nazwa powinna być krótka, łatwa do zapamiętania i powiązana z nazwą lub działalnością firmy.

Przygotowana w taki sposób strona internetowa posiada wiele zalet. Jest najtańszą formą reklamy, poszerza zasięg wpływów i pole działania firmy, podnosi wiarygodność firmy, kreuje wizerunek w oczach klientów oraz konkurencji. Ponadto dzięki stronie internetowej firma jest widoczna w internecie, staje się bardziej rozpoznawalna i przyciąga uwagę, dzieli się informacjami na temat swojej działalności, ma możliwość przedstawienia pełnej oferty swoich usług i towarów.

W naszej ofercie:

• strony WWW
• strony WWW z systemem zarządzania treścią
• strony WWW responsywne – kompatybilne z urządzeniami mobilnymi (smartfon, tablet)
• sklepy internetowe

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE: